loader
Neler Yaptık?

Şimdi, arşivimizin tozlu raflarında gözümüze çarpan birkaç çalışmamızı sizlerle paylaşıyoruz. Çalışma tarzımızdan, işimize olan saygımızdan sizlere daha önce de bahsetmiştik. Bizi yanlış anlamayacağınızdan adımız gibi eminiz. Bahsi geçmişken paylaşalım, “Rebel” bir bakıma şuana kadar anlatmaya çalıştığımız bizin en kısa özeti. Bedenimiz ve düşüncelerimiz fazlasıyla genç, ruhumuz ise “Asi”.

Herkesin yaşama dair, -ilk akla gelen şey doğrudur- yaklaşımını ele alıp düzenleyerek, kimsenin algısını hüsrana uğratmadan olaya farklı boyutlar getirip uygulamaya sokarız. Amacımız farklı olmaya çalışmak değil. Açıkçası yaptığımız çalışmaları beğenip beğenmemek de size kalmış. Ama biz yaptığımız işe gerçekten emek sarf ediyor, yeri geldiğinde aklımızı karşımıza alıp münazara yapıyor ve kusursuzluğu elde etmeye çalışıyoruz. Hiçbir zaman kusursuz olamayacağımızı bildiğimiz gibi sizlerden de bu konuda çalışmalarımızı beğenmeniz yerine sadece saygı duymanızı istiyoruz. Çünkü biz işine saygı duymadığımız biriyle çalışmanın etik olmadığını düşünüyoruz.

Kısaca toparlayacak olursak, hali hazırda süreci tamamlanmış ve teslimi yapılmış çalışmalarımıza göz atabilir ve çizgimiz hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.